Молоді спеціалісти — дієвий рушій розвитку села

В кожній роботі важливим є збереження добутої спадщини. У Кримківській сільській бібліотеці вас зустріне молодий бібліотекар — привітна випускниця місцевої школи, а нині — студентка Канівського коледжу культури і мистецтв Анастасія Вінгоренко. Естафету в роботі Настя отримала від відомої в районі та області народної майстрині Галини Карпенко. У роботі для молодої бібліотекарки є надзвичайно важливим зберегти здобуте та знайти щось нове, своє.

Кримківська сільська бібліотека в своєму користуванні має 2 одиниці комп’ютерній техніки, тому Анастасія втілює нові форми обслуговування: навчання комп’ютерної грамотності та роботі в мережі Інтернет — підбір матеріалів для виконання шкільних завдань.

Вільним доступом до Інтернету у бібліотеці користуються всі члени грмади, особливо активними є учні місцевої школи. За традицією продовжують проводитися тематичні виставки книг, бесіди, діє експозиція «Історія села», читачі беруть участь у вікторинах, юні та активні отримують свої улюблені розмальовки. Розпочав також роботу літературний гурток, де діти навчаються декламувати вірші, знайомляться з народними традиціями, історією села. Це допомагає дітям краще пізнати свій рідний край. І важливою складовою в роботі молодого бібліотекаря є участь у масових заходах з нагоди державних свят, Дня матері, Івана Купала та інших.

Радує те, що з появою молодого спеціаліста наш сільський заклад стає місцем проведення дозвілля для дітей та молоді.

Наталія МРИГА. с. Кримки.