«Ми повинні бути надійним тилом для наших захисників!» – шполянська волонтерка просить усіх підтримати земляків на передовій

Сім тепловізорів, десять рацій, дальномір, квадрокоптер, сонячна батарея, п’ять наборів ключів, плівка, запчастини, засоби гігієни, продукти, маскувальні сітки і багато «кікімор»… Про те, що вдалося зібрати для захисників на передову, повідомила шполянська волонтерка Лілія Усик на своїй сторінці у Facebook.

Лілія Олександрівна висловила вдячність за надану допомогу:

-Групі компаній  «ЛНЗ» у придбанні необхідних речей (4 тепловізори, 4 рації, сонячна батерея, набори ключів і інструментів, пальне);

-Футбольному клубу «ЛНЗ» за допомогу в ремонті авта, яким доставляється допомога на передову»;

- Шполянській ОТГ, Сергію Кравченку і всім працівникам садочків, шкіл та клубів, працівникам гуманітарного центру в ККЗ «Космос» за 12 відер вареників, 192 банки тушонки і  маскувальну сітку. Також ними було передано допомогу для Андрія Собеннікова (багато маскувальних сіток);

-колективу підприємців ринку і м'ясного павільйону за тушонку, ящики «мівіни», засобів гігієни, тощо;

-Наталії Лозі за копчене сало, ковбасу, каву; 

 -Наталії Грабар –  за чергову велику кількість  протигрибкових засобів;

-жителям Матусівської ОТГ, які надають постійну значну допомогу в зборі коштів, продуктів, плетінні маскувальних сіток і «кікімор»;

-волонтерам Сигнаївки, які шиють розгрузки,  панами, сумки для скидання магазинів, Ірині Однокоз, дівчаткам, які плетуть сітки і «кікімори», збирають, сортують і вантажать допомогу, Ірині Підмогильній і Галині Лоцман.  

- волонтерам, які  в с. Нечаєве, м.Шполі в себе вдома плетуть маскувальні сітки;

- волонтерам з Товмача, Марині Тимошенко, які  долучились до плетіння маскувальних сіток і роблять це дуже швидко;

- волонтерам з Топильнянського НВК, які постійно передають випічку і продукти для захисників;

- дівчаткам з «Модної шафи» і «Близенько», які приймають у свій робочий час гуманітарну допомогу, підтримують нас;

- дівчаткам з «Любимчика», Вікторії Волошиній,  де ми проводимо продаж патріотичних прикрас і міні-тату, і всі кошти з продажу йдуть на ЗСУ.

 За перший тиждень ми вже отримали 2 тис.грн, які пішли на оплату дальноміра.

Дякую нашому юному волонтеру Максиму Зубку,  який вже зібрав на ЗСУ близько 8 тис. грн (йому навіть з-за кордону переказали 2 тис.грн)

- жителям с. Васильків, які зібрали 33500 грн на тепловізор для свого односельця (решту суми оплатила я з зібраних коштів).

-Тамарі Горбенко  за пакет гігієни і Миколі Волику  за саперні лопати, сокири і молотки.

Вдячні кожному, хто зробив свій переказ і долучився до збору коштів. Спільними зусиллями ми оплатили 2 тепловізори, дальномір, додали 7500 грн на тепловізор захиснику з Василькова, купили плівку, цвяхи, лопати, інструменти і багато необхідних речей для воїнів, які втратили свої речі на передовій (форму, взуття, рпс, активні навушники, рюкзаки, тактичні рукавички і т.д.)

Збір коштів на допомогу триває.

– Нам потрібно зібрати 5тис. $ на придбання тепловізора, дальноміра і авта, – зазначає волонтерка.

Номер рахунку: 4149 4991 2125 6653.

– Дуже прошу кожного зробити свій благодійний внесок і допомогти нашим захисникам  тримати оборону, – зазначає пані Лілія.  – Нам важко збирати допомогу, але їм там важче. І ми з вами повинні бути надійним тилом.

Тримаймо стрій!