На Благодатній та Ярослава Мудрого новеньке покриття

Заасфальтовано ще дві шполянських вулиці: Благодатну та Ярослава Мудрого. Роботи проведені за кошти, які виділили із міського бюджету громади.

Минулого тижня проведено капітальний ремонт вулиці Благодатної. Працівники дорожньої служби заасфальтували 2714 кв. м дорожнього полотна, на що із міського бюджету виділили 1,5 млн. грн.

Це вже друга вулиця на окрузі депутата від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Ігоря Постернака, яка заасфальтована з початку весни.

— На моєму окрузі, мабуть, вже найбільше покладено асфальту,— зазначає Ігор Анатолійович. — Нещодавно також відремонтовано вулицю Старицького, яка раніше мала ґрунтове покриття.

Тоді дорожники заасфальтували 2260 кв. м. Інші жителі Мар’янівського масиву також звертаються до свого депутата з проханням про асфальтування їхніх вулиць. У цьому мікрорайоні постелено асфальт до поля на вулиці Котляревського та Мар’янівській. Але найбільш заселена тут вулиця Незалежності, яка також потребує ремонту.

— Щороку ми ремонтуємо дороги і продовжуватимемо, допоки не закриємо питання ґрунтових вулиць у громаді, — зауважує міський голова Сергій Кравченко, який разом із депутатом Ігорем Постернаком контролював проведення робіт на вул. Благодатній.

Перевіряючи якість виконання робіт підрядників, міські владці почули подяку майже від кожного мешканця подвір’я, адже депутат, якого обрали люди, завжди прислухається і лобіює інтереси своїх виборців. Тамтешні жителі неймовірно задоволені, бо довго чекали на нову дорогу.

Лише на останньому засіданні виконкому членами виконавчого комітету було затверджено 9 проектів на виготовлення технічної документації, а депутатами виділено значні кошти на будівництво доріг.

Постелено асфальт і на вулиці Ярослава Мудрого. Це невеличка вуличка, протяжністю майже 500 м, але її мешканці як і всі жителі громади, з нетерпінням чекали нової дороги.

Як зазначає голова вуличного комітету Володимир Свистун, люди дуже задоволені, а діти вже наготували велосипеди і ролики — чекають коли затвердне асфальтно-бетонне покриття, аби відразу випробувати рівненьку дорогу.

Депутат Марія Тищенко, до округу якої входить ця вулиця, контролювала процес капітального ремонту дорожнього покриття. Марія Дмитрівна переймається думкою жителів, адже вона неодноразово у міській раді відстоювала інтереси виборців свого округу стосовно будівництва нових доріг.