На Черкащині оголосили бій земельній корупції

Очільник Черкаської області Юрій Ткаченко гостро розкритикував роботу тутешнього управління Держземагентства та реєстраційних служб. Усе — через шквал скарг від черкащан. Причому вони надходять звідусіль, зауважив Юрій Олегович на координаційній нараді в ОДА. Це підтвердили і керівники районів, яких заслухали по селекторному зв’язку.

— Мова йде і про надання земельних ділянок без урахування думки громади та місцевої влади, — пояснює обласний керманич. — Також у нас є фермери, які роками обробляли землю, а потім втрачають її ледь не за день. Поки вони, приміром, збирають документи на переоформлення оренди, знаходяться особи, які поспіхом отримують ці наділи. Зрозуміло, за які «заслуги». Причому ці особи навіть не мають виробничої бази. Або інша ситуація: земельні ділянки пріоритетно отримують великі компанії, які не підтримують контактів із сільрадами та не створюють нових робочих місць.

Юрій Ткаченко вимагає замінити весь керівний склад структурних підрозділів обласного управління Держземагентства та реєстраційних служб. На все про все — два тижні.

Джерело:oda.ck.ua