Жителька Звенигородщини перерахувала понад 14 тисяч гривень псевдобанкіру

Фото: тематичне

Жителька Звенигородського району повірила невідомому чоловіку, який їй зателефонував та назвався працівником банку. Вона виконала всі вимоги псевдобанкіра і в результаті залишилася без грошей.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області, пише "Шполяночка+".

Чоловік, який зателефонував 70-річній жительці села Миколаївка, стверджував, що її намагаються ошукати. Щоб убезпечитись від протиправних дій з картковим рахунком, він вимагав перерахувати гроші на інший картковий рахунок. Пенсіонерка виконала всі умови після чого, з її банківської картки зникли 14 100 гривень. Наразі за фактом шахрайства правоохоронці розслідують кримінальне провадження. 

У поліції зазначають, що шахрайство з банківськими картками- найпоширеніший вид злочину, від якого потерпають довірливі громадяни. Для того, щоб заволодіти вашими коштами зловмисникам необхідна наступна інформація: пароль від банківської картки; секретне слово, SMS-код, який прийшов на номер мобільного телефону, номер банківської картки, термін її дії, CVV2-код тощо.

Правоохоронці Черкащини застерігають - не повідомляйте жодних персональних даних. Справжній співробітник банку ніколи не запитає конфіденційні дані картки, тому що це - порушення закону.