На Черкащині синоптики прогнозують потепління до +10 градусів

Cиноптики прогнозують на Черкащині весняне тепло наприкінці січня - температура повітря сягатиме +10 градусів вдень та не опускатиметься нижче +2 вночі.

Про це інформує директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

"Такого тепла в кінці січня на Черкащині не фіксували за всю історію метеоспостережень. Причиною аномального потепління став циклон "Herminia", який принесе чергову порцію субтропічного повітря", - пояснює директор Гідрометцентру Віталій Постригань.

Синоптик додає, що до 30 січня в області буде сухо, а температура перевищуватиме норму на 11-12 градусів. Похолодання з невеликими дощами очікується лише 31 січня.

Нинішня зима вже встановила низку рекордів - лише за 27 днів січня метеостанції області зафіксували 40 температурних максимумів. При цьому справжня зима тривала всього 20 днів - з кінця листопада до середини грудня.

Коментарі