На Донбасі люди почали повертатися у свої будинки – МВС

Радник Авакова повідомив, що головне завдання українських військових зараз - це повернення до нормального життя Слов'янська, Краматорська та прилеглих територій.

У східних регіонах України люди почали повертатися в свої будинки після припинення антитерористичної операції в Слов'янську, Краматорську, Дружківці і Артемівську Донецької області. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, повідомляє прес-служби Міністерства внутрішніх справ України в понеділок, 7 липня.

"Сьогодні здійснено контроль за організацією транзитного коридору і транзитного пункту Барвінкове, який визначений, як маршрут виходу і евакуації тимчасово переміщених громадян. Я можу підтвердити, що всі служби впоралися, і, безперечно, був готовий коридор, транзитні пункти та здійснені всі необхідні заходи, але у зв'язку зі стрімкими подіями, що розвивалися в місті Слов'янськ та Краматорськ, стало зрозуміло, що люди сьогодні не їдуть, а повертаються в свої будинки", - сказав Шкіряк.

За його словами, сьогодні головним завданням українських військових є забезпечення життєдіяльності повернутих до нормального життя міст Слов'янська і Краматорська та прилеглих територій.

"Люди повертаються, вулиці заповнені людьми. Ми особисто спостерігали картину, коли десятки машин поверталися в Слов'янськ. І зустрічаючись з людьми, які вимушені були тимчасово переселиться, почули досить позитивну відповідь про те, що люди задоволені поверненням у своє місто", - зазначив Шкіряк.

Джерело:http://ua.korrespondent.net