
Фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснили виїзд вакцинобуса до сіл Новоселиця та Розсохуватка Калинопільської громади. Під час роботи мобільної бригади щеплення проти дифтерії та правця отримали 40 місцевих жителів.
У Новоселиці вакцинували 16 осіб, у Розсохуватці — 24. Виїзд відбувся за участю фахівців Центру та Звенигородського районного відділу за сприяння Калинопільського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Окрім вакцинації, медики проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу. Жителям громади розповідали про важливість своєчасної вакцинації та ревакцинації проти дифтерії й правця, профілактику неінфекційних захворювань, здоровий спосіб життя та значення регулярних профілактичних оглядів.

Також фахівці приділили увагу темі ментального здоров’я, зокрема способам подолання стресу, підтримці емоційної стійкості та важливості звернення по психологічну допомогу в разі потреби.
Під час виїзду команда вакцинобуса також провела моніторингові дослідження якості питної води.
За інформацією Черкаського обласного ЦКПХ