У Шполі коштом міської ради заасфальтували 11 вулиць та провулків і провели поточний ремонт доріг на 8 вулицях

Цього року навесні у Шполі з ініціативи міського голови Сергія Кравченка, яку одноголосно підтримав увесь депутатський корпус Шполянської міської ради, розпочалися масштабні роботи з ремонту дорожнього покриття. Зокрема, впродовж останнього місяця в райцентрі заасфальтували 11 вулиць і провулків, а також провели поточний ремонт доріг на 8 вулицях.

Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, у Шполі провели капітальний ремонт 9 вулиць і 2 провулків, які раніше ніколи не мали асфальтного покриття. Загальна площа створеного дорожнього полотна — близько 14000 квадратних метрів.

— Дуже вдячний всім депутатам Шполянської міської ради, які без вагань підтримали мою пропозицію: виділити значну частину коштів із міського бюджету саме на капітальний ремонт доріг, — резюмував Сергій Кравченко.

Так, коштом міської ради були заасфальтовані частини вулиць Корнійчука, Перемоги та Європейської; вулиці Котляревського, Благодатна, Старицького, Козиря, Кравченка та Вишнева; провулки Благовісний та Соборний.

Окрім капітального в Шполі також провели поточний ремонт доріг. Так, цього року відремонтували асфальтне полотно на 8 вулицях загальною площею близько 10000 квадратних метрів. Так, коштом міської ради провели поточний ремонт доріг на вулицях: Амосова, Калигірська, Слобідська, Каштанова, Таранця, Дар’ївська, Соборна та Корнійчука.

Окрім того, нещодавно було проведено капітальний ремонт центральної алеї в міському парку Слави та тротуару площі Героїв Майдану (від перехрестя вулиць Лозуватської і Таранця і аж до кіноконцертної зали «Космос»). На оновленій доріжці працівники комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради встановили лавочки, декоративні садово-паркові ліхтарі та урни.

Вікторія КАЛИНА.