На кінотеатр «Космос» чекає нове життя

Днями у Шполі побували гості зі столиці — експерти зі встановлення кінообладнання. Як відомо, приміщення кінотеатру «Космос» районна ради нині передача на баланс Шполянської громади.

Як повідомляють у міській раді, для здійснення підготовчих заходів з реалізації перспективного плану культурно-економічного розвитку (відродження) закладу культури кінотеатр «Космос» були запрошені спеціалісти з провідної в Україні компанії «КіноСвіт Діджитал», що надає повний комплекс робіт з переобладнання старих та створення нових кінотеатрів, технічну та консультативну підтримку існуючим кінотеатрам.

Спеціалісти оглянули будівлю, здійснили необхідні заміри та поділилися досвідом з відновлення кінотеатрів в невеликих містах України.

«Зараз досить часто до нас звертаються з невеликих міст щодо переобладнання комунальних кінотеатрів радянської спадщини і створення нових. Ми розраховуємо вартість обладнання, виходячи з потреб замовника, відповідно до приміщення під кінозал, щоб у подальшому кінотеатр був комфортним для глядача і мінімально затратним в обслуговуванні для замовника, — зауважив директор компанії Сергій Сліпак. — У вас є всі шанси налагодити кінопоказ сучасних фільмів в громаді та достатньо швидко вивести кінотеатр на фінансову самостійність».

Після вибору оптимального варіанту обладнання для кінотеатру «Космос» необхідний буде час у близько два-три місяці на доставку обладнання в Україну та встановлення в попередньо відремонтованому приміщенні кінозалу.

Юрій ГЛАДЕНКО