НА МАЙНО ЗАГОТКОНТОРИ НАКЛАДЕНО АРЕШТ

На виконання доручення голови Шполянської районної державної адміністрації правоохоронними органами району розглянуто ситуацію з нерухомим майном, яке знаходиться за адресою: Черкаська область, м. Шпола, вул. Артема, 1 (колишня за­готконтора).

В ході проведення перевірки встанов­лено, що це майно належить за правом власності приватному підприємцю з м. Одеси. У зв’язку з ви­никненням заборгованості по сплаті за використан­ня земельної ділянки, на якій розташовані будівлі Шполянської міської ради, в сумі 150000 грн. та на виконання рішення господарського суду відділом Державної виконавчої служби Шполянського районного управління юстиції відкрито відповідне ви­конавче провадження та накладено арешт.

Однак, працівниками відділу ДВС належним чином не вжи­то усіх можливих заходів згідно з чинним законодав­ством щодо збереження та охорони даного майна, його оцінки та реалізації. За результатами зібраних матеріалів СВ Шполянського РВ УМВС України в Черкаській області за ч. 1 ст. 367 КК України відкрито кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службовими особами відділу Державної виконавчої служби своїх службових обов’язків при здійсненні виконавчого провадження.

Нині досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у вищевказаному кримінальному провадженні здійс нюється прокуратурою району. За результатами до­судового слідства правоохоронними органами буде прийнято рішення згідно з вимогами чинного зако­нодавства України.