На міському стадіоні «Колос» відбулося відкриття футбольного сезону нинішнього року на Шполянщині

9 травня стартував чемпіонат області з футболу серед команд вищої ліги. Свій перший матч футболісти «ЛНЗ-Лебедин» проводили у себе вдома з командою «Наша Ряба» з Катеринополя.

Перед початком поєдинку було проведене урочисте відкриття футбольного сезону на Шполянщині. Учасників матчу та шанувальників футболу, які прийшли підтримати свою команду, привітав голова райдержадміністрації Володимир Потапенко. Капітани команд підняли на щоглі Державний прапор України. Командам було вручено запашні шполянські короваї.

Гра розпочалася атаками господарів, які повели масований наступ на ворота гостей. Але на 12-ій хвилині суперник провів вдалу контратаку, яка завершилася взяттям воріт — 1:0. До кінця першого тайму наші футболісти штурмували ворота гостей, мали декілька слушних нагод для їх взяття, але не зуміли їх використати. На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь катеринопільчан.

В другій половині зустрічі футболісти «ЛНЗ-Лебедин» володіли ініціативою на всіх ділянках футбольного майданчика, повністю перегравши гостей. Але м’яч лише одного разу побував у воротах гостей — гол у відповідь на 75-ій хвилині забив Євген Розка. Матч завершився з нічийним рахунком 1:1.

Наступну гру команда «ЛНЗ-Лебедин» проведе 16 травня в м. Ватутіне з командою «Ретро».