На ремонт приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я спрямують 64 млн грн

Депутати погодили розпорядження про спрямування 64 млн грн субвенції із держбюджету на реалізацію проєктів із реконструкції та капремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я  у госпітальних округах. Розпорядження депутати погодили під час засідання “бюджетної” комісії 27 серпня, яке відбулося під головуванням Світлани Легойди. У роботі комісії також взяв участь голова обласної ради Анатолій Підгорний та його заступники: Андрій Сегеда і Михайло Мушієк.

Із цих коштів: 6,9 млн грн - бюджету Черкас на реконструкцію приймального відділення Третьої міської лікарні та добудови відділення ЕМД; 57 млн грн - на реконструкцію приймальних відділень Черкаської обласної лікарні, Звенигородської, Канівської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської ЦРЛ, Золотоніської багатопрофільної лікарні та Уманської міської лікарні.

Окрім того, депутати прийняли рішення, що без окремого погодження “бюджетною” комісію не перерозподіляти вивільнені кошти від виконання цієї програми. 

Також під час засідання депутати погодили перерозподіл 65 тис. грн видатків споживання загального фонду обласного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту. На цю суму збільшиться “Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону”.

Також погоджено  збільшення видатків розвитку загального фонду обласного бюджету

у сумі 170 000 грн та спрямування їх головному розпоряднику - Департаменту будівництва облдержадміністрації „Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок трансфертів з інших місцевих бюджетів“.


За інформацієїю виконавчого апарату обласної ради