На сесії депутати виділили кошти на реконструкцію “Колоса”

У четверг, 20 січня відбулась позачергова сесія Шполянської міської ради. На порядку денному засідання міські депутати розглянули і прийняли рішення з питань загального і земельного спрямування громади.

Вносячи зміни до бюджету територіальної громади на 2022 рік міська рада виділила кошти у сумі 1 млн. грн на «Субвенцію з місцевих бюджетів на співфінансування інвестиційних програм», зокрема – реконструкцію стадіону «Колос» у місті Шпола. Даний проект поданий Шполянською міською радою на конкурс проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку і передбачає:

реконструкцію футбольного поля з біговою доріжкою, доріжкою для стрибків в довжину;

реконструкцію адміністративної побутової будівлі з розміщенням групи приміщень для почесних гостей, представників ЗМІ, коментаторських приміщень та приміщень адміністративного та медичного призначення;

встановлення двох західних трибун;

автостоянки для автобусів та автомобілів, місця паркування для спеціальних автомобілів поліції, підрозділів органів з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, транспорту глядачів з інвалідністю тощо;

встановлення паркану (огорожі) навколо території;

влаштування телевізійної інфраструктури стадіону, прожекторного і побутового освітлення;

розробки внутрішної системи водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та електроосвітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій та приладів.

Пільги для учнів шкіл

Депутати одноголосно затвердили рішення про пільговий проїзд у міських автобусах учнів 1-11 класів (крім окремих категорій дітей-пільговиків, що мають 100 % пільгу), які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста Шполи. Кошти на проїзний квиток учням відшкодовуватимуть із місцевого бюджету у співвідношенні 70 % на 30%, тобто 70 % - платитиме міський бюджет, 30 % - батьки (опікуни).

Відтепер право на пільговий проїзд матимуть діти міських шкіл, які користуються проїзними квитками і добираються до закладів освіти міськими автобусами. Хочу нагадати, що сільських учнів до шкіл підвозять шкільними автобусами. Ми єдина громада, тому створюємо комфорт в освітньому процесі всім дітям, проживаючим і в селі, і в місті, - зазначив міський голова Сергій Кравченко.