На що підуть перші державні кошти на розвиток інфраструктури в селах?

У Шполянську міську об’єднану територіальну громаду надійшли перші кошти на розвиток інфраструктури сільських населених пунктів.

На ХХ позачерговій сесії міської ради депутати затвердили перелік проектів, які реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. 

Отримані кошти в сумі 1 млн. 029 тис. грн, розподілені відповідно кількості жителів села Скотареве та села Кримки. Державні гроші мають бути витрачені виключно на цільові потреби, визначені Кабінетом Міністрів України. Аби визначитись із переліком об’єктів, на які повинні спрямовуватись кошти цього року, Шполянська міська рада заздалегідь вивчила громадську думку в селах громади.

Тож, відповідно до поданих проектів, які отримали позитивний висновок Черкаської ОДА та Міністерства регіонального розвитку України, у селі Скотареве планується збудувати нову тротуарну доріжку, яка пролягатиме через центральну частину села. У Кримках кошти підуть на завершення ремонту вуличного освітлення та капітальний ремонт частини приміщення сільського будинку культури з облаштуванням спортивного залу для учнів Кримківського НВК.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ