НИНІ ЖИВУ ЛИШЕ ДУМКАМИ ПРО ДОПОМОГУ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

З 4 по 8 грудня я вкотре побувала в зоні антитерористичної операції на сході України разом з волонтером Галиною Лоцман. Відвозили нашим захисникам теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування, генератори, бензопили.
Дорогі земляки! Якби ви бачили очі наших солдатів, які вони вдячні волонтерам за їхню роботу, адже їм там ой як не легко, особливо в зимовий сезон. Та, на жаль, не в усіх вистачає сміливості не тільки поїхати в зону АТО, а й на будь-яку допомогу, власний вклад у захист нашої землі — однієї на всіх! А як солдатам потрібна наша підтримка. Там, на фронті, немає «ваших» чи «наших» (маю на увазі земляків). Вони всі НАШІ, адже стоять за вільну, незалежну Україну,
за мир у нашій державі.

Я збирала допомогу в селі Матусів, зверталася до односельчан. Деякі люди щиро переживають війну разом з воїнами, а дехто, на жаль, ще й поллє багнюкою. Та це нас не зупиняє, ми попри всеробимо і надалі свою справу. Низький уклін за надану допомогу нашим землякам: Ользі Райновій, Ніні Коваленко, Ігорю Мірошниченку, учням 8-го класу Матусівського НВК №1, які надади теплі речі, засоби гігієни, солодощі, батьківському комітету, який зібрав для потреб воїнів 910 грн., педагогічному колективу — за зібрані 370 грн.

Нашим воїнам допомога потрібна щодня, адже вони живуть не в теплих домівках зі своїми родинами, а в землянках під обстрілами. Хочу достукатися до кожного серця: потрібно всім нам усвідомити, що між нашими мирними будинками та війною стоять наші захисники, прикриваючи собою мир і спокій на нашій території. Тому, допомагаючи фронту, ми відволікаємо страшне лихоліття від рідного краю.

Солдати ж щиро вірять у швидке закінчення війни та повернення додому. Ми, волонтери, разом з воїнами просимо всіх небайдужих допомогти та підтримати їх в ім’я перемоги над агресором! Звертайтеся за телеф.: (096)296-00-47 (Галина), (067)938-50- 07 (Наталія).

Наталія ГОЛОВКІНА. с. Матусів.