На відкритому чемпіонаті Черкащини здобули дев’ять призових місць

30—31 березня в Черкасах на базі СК «Будівельник» відбувся відкритий чемпіонат Черкащини з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1999—2000 р.н., 2001—2002 р.н., 2003—2004 р.н. та молодших. У відкритому чемпіонаті можуть брати участь представники всіх областей України, тож до Черкас з’їхались спортсмени з усіх районів Черкаської області та команди Київської, Дніпропетровської, Полтавської та Кіровоградської областей. Всього у змаганнях взяло участь понад 250 дзюдоїстів — в тому числі команда Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Цей чемпіонат був відбірковим етапом для участі у чемпіонаті України з боротьби дзюдо і своєрідною генеральною репетицією перед чемпіонатом України. Тут представлені всі найсильніші спортсмени з багатьох регіонів, тому конкуренція була запеклою. Нелегко доводилося нашим вихованцям, але вони гідно виступили і показали непогані результати.

За підсумками змагань перше місце у ваговій категорії 60 кг виборов Дмитро Мишалов.

Другі місця посіли Дмитро Чалий (вагова категорія 66 кг) та Софія Кишінько (вагова категорія 36 кг).

Треті місця зайняли Сергій Пелих (вагова категорія +81 кг), Антон Гейко (46 кг), Каріна Удовик (36 кг), Катерина Музика (50 кг), Владислав Бєлік (50 кг) та Тетяна Гречана (+57 кг).

Команду до змагань підготував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи.