НА ВЛАСНОМУ ПОЛІ ЗДОЛАЛИ ПРОТИВНИКА, В УМАНІ — ПОСТУПИЛИСЯ ГОСПОДАРЯМ ПОЛЯ

23 травня відбувся третій тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Футболісти з команди «ЛНЗ-Лебедин» приймали на своєму полі команду «Базис» з с. Кочубіївка Уманського району. Гра розпочалася атаками наших футболістів, які повністю заволоділи центром поля. Лебединські півзахисники перегравали своїх супротивників на кожній ділянці поля, виводячи своїх нападників на ворота противника. Але всі слушні нагоди взяти ворота суперника були змарновані.

В середині другого тайму В’ячеслав Ткаченко пробив з-за меж штрафного майданчика. Воротар кочубіївців не зміг виручити свою команду — 1:0. Після забитого м’яча господарі поля ще більше посилили натиск на ворота «Базиса». Наприкінці першого тайму той же В’ячеслав Ткаченко забиває свій другий гол в цьому поєдинку — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Друга половина зустрічі пройшла за явної переваги нашої команди, але рахунок 2:0 не змінився до кінця поєдинку.

- 30 травня відбувся четвертий тур змагань — футболісти «ЛНЗ-Лебедин» зустрічалися в Умані з командою «Уманьферммаш». Поєдинок розпочався атаками господарів, які вже на п’ятій хвилині мали нагоду вийти вперед. Але воротар лебединців Євген Дейнеко врятував свою команду — він після виходу один на один з нападником противника зберіг свої ворота «сухими». На 8-ій хвилині ситуація повторилася навпаки — вже воротар господарів врятував свою команду після виходу сам-на-сам з напівзахисником лебединців Артемом Гаркавим.

В середині першого тайму гравці «Уманьферммашу» провели гостру атаку і відкрили рахунок — 1:0. Наш півзахисник, перериваючи передачу противника з флангу, забив головою м’яч у власні ворота.

В другій половині зустрічі обидві команди мали слушні нагоди для взяття воріт, але так і не змогли їх реалізувати. Гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь уманчан.