Редакційна пошта

Дякуємо вам, комунальники, за сумлінне ставлення до роботи!

Кілька тижнів тому у нашому під’їзді під час ремонтних робіт, які проводилися в одному з орендованих підприємцями приміщень, було пошкоджено електрокабель. Якби не працівники підприємства «Комунальник» Шполянської ОТГ, то невідомо, скільки б ми ще залишалися без світла.

Ми всі щиро вдячні директору підприємства «Комунальник» Шполянської ОТГ Світлані Дерев’янко, яка одразу перейнялася нашою проблемою і оперативно вжила заходів для її ліквідації.

Щира подяка електрику Миколі Ховряку, який, не рахуючись із власним часом, упродовж дня і до пізньої ночі працював над пошуком і ліквідацією цього пошкодження.

Дякуємо вам, дорогі комунальники, за ваше сумлінне ставлення до своєї роботи!

Жителі першого під’їзду будинку №36-А по вул. Соборній, м. Шпола

Знайшли гаманець і повернули власникові

Рідко трапляється так, що людина, яка щось знаходить, не привласнює собі річ, а намагається повернути господарю. Спокуса частіше переборює совість, проте буває і навпаки.

19 вересня у приміщенні поліклініки шполянин Микола Володимирович згубив гаманець, у якому були усі кошти та документи. На щастя, його знайшли дві пані, які приносять пиріжки для медичних працівників — Таїсія та Євдокія. Вони відшукали телефон власника та повернули втрачене.

Погодьтеся, що далеко не кожен повернув би знайдений гаманець з грошима. Як добре, що у наш час ще є такі люди, які розуміють чужі переживання.

Щиро дякую вам, Таїсіє та Євдокіє, за людяність та совість! Вам обов’язково повернеться сторицею ваше добро!