На виконкомі вирішували соціальні питання та питання ЖКГ

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради члени виконкому розглянули і прийняли рішення по 21 питанню.

Соціальна підтримка громадян, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

 За рішенням виконавчого комітету надано пільги з оплати за харчування дітям пільгових категорій в закладах дошкільної освіти міста.

 Погодили встановлення опіки над однією малолітньою дитиною та призначили опікуна.

 Двом хворим на хронічну ниркову недостатність відшкодували кошти за проїзд на процедуру гемодіалізу.

 Також, за рішенням виконкому створили місцеву комісію з формування пропозицій стосовно потреби спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

ЖКГ та інфраструктура

 Затвердили кошторисну документацію на капітальний ремонт частини приміщення (вхідної частини) Шполянської міської школи № 1 та на капітальний ремонт частини приміщень Шполянської міської школи № 3-гімназія.

 Надали дозвіл КП «Комунальник» на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція водопровідної мережі по вул. С. Рошинського (від перехрестя вул. О Кондратюка до перехрестя вул. Попова) у місті Шпола.