Відбулися дві позачергові сесії районної ради

25 листопада відбулося пленарне засідання другої позачергової сесії VII скликання Шполянської районної ради, на якому затверджено регламент Шполянської районної ради, положен­ня про президію та постійні комісії. Утворено постійні комісії та президію Шполянської районної ради та затвер­джено її склад.

Ще одна ― третя позачергова сесія районної ради VII скликання відбулась 2 листопада. На порядок денний було винесено 12 питань.

Проголосували за внесення змін до бюджету

Присутні заслухали інформацію на­чальника фінансового управління рай- держадміністрації Оксани Голуб про виконання бюджету за 9 місяців 2015 року. Також на розгляд сесії було запро­поноване рішення «Про внесення змін до рішення районної ради «Про район­ний бюджет на 2015 рік». На пропозицію депутатів Сергія Осаули та Анатолія Коз­ленка, і за це проголосували усі депутати, в пояснювальній записці будуть внесені зміни в трактуванні пункту, що стосується перерозподілу коштів на реалізацію районної програми підтримки та розвитку засобів масової інформації та розширення поінформованості населення Шполянсь­кого району на 2011—2015 роки. На сесії підтримку депутатів отримало рішення «Про програму розвитку Шполянського те­лебачення і радіомовлення на 2016—2017 роки». Програма передбачає, насамперед, поліпшити технічну базу редакції, яка в перспективі планує її переоснащення на трансляцію програм у цифровому форматі.

Стадіон «Колос» перейде в комунальну власність району

Впродовж багатьох років стадіон «Колос» належав Черкаській обласній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агро­промислового комплексу України. Та ця організація вже давно не опікувалась своїм об’єктом. Нині виникла потреба в реконструкції стадіону, є й інвестори, які мають бажання та можливості вкласти кошти для облаштування нового футболь­ного поля, яке б відповідало сучасним ви­могам. Тож депутати підтримали рішення щодо передачі стадіону до комунальної власності районної ради та проведення реєстрації права власності, що дасть змо­гу в майбутньому в юридичному полі укладати угоди та проводити ремонтні ро­боти.

В комунальну власність передано й придбаний раніше для поліклінічного відділення Шполянської центральної районної лікарні ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» цифровий флюорограф, який вже працює в лікарні.

Депутати підтримали на сесії програму збереження та підтримки об’єктів і май­на державної власності, що розташовані в районі та технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів. Проголосу­вали за продовження терміну дії програ­ми розвитку фізичної культури та спор­ту, районної програми оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді на 2011—2015 роки на період 2016—2020 років, «Молодій родині Шполянщини — до­ступне житло» на 2016 рік.

Лариса БАЧИНСЬКА.