
Минулу добу рятувальники Черкащини знову ліквідовували займання у Звенигородському районі. Горіло через людську недбалість.
Про це інформують у пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.
Загалом, через цю ж причину займання фіксували в кількох районах області. Протягом доби підрозділи ДСНС Черкаської області здійснили понад 20 виїздів на ліквідацію пожеж в екосистемах, де вигоріло більше 35 гектарів території.

Найбільше випадків - 13 пожеж - зареєстровано в Черкаському районі, де горіла суха трава, гілля та сміття. В окремих випадках вогонь перекинувся на гаражі та господарські будівлі.
Пожежі також фіксували в Уманському та Золотоніському районах, де причинами займань стали недопалки та необережне поводження з вогнем. В одному з випадків полум'я з сухостою перекинулось на господарчу будівлю.
