На Звенигородщині розшукали неповнолітню, яка пішла з дому 3 липня

До Звенигородського райвідділу поліції надійшло повідомлення від жительки смт Єрки про зникнення її онуки. Бабуся зазначила, що дівчина 3 липня пішла з дому та не повернулася.

На пошуки неповнолітньої були оперативно залучені всі підрозділи поліції Звенигородщини, у тому числі: групи реагування патрульної поліції, оперативники, ювенальна превенція, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громад. Шукали дівчину по всій території Звенигородського району та в обласному центрі.

Після розміщення інформації про зниклу в соціальних мережах, а також орієнтування, до пошуків долучилися і небайдужі громадяни. Завдяки спільним зусиллям дитину було знайдено. Її на вулиці в тому ж селищі міського типу помітили місцеві жителі, про що повідомили ювенальних поліцейських.

На щастя, жертвою злочину неповнолітня не стала. Про те, де була кілька днів та чому змусила рідних хвилюватися, дівчина наразі не пояснила. З нею працюють ювенальні поліцейські, які встановлюють повні обставини та проводять профілактичну бесіду.

Коментарі