На Звенигородщині запрацювала автоматизована система відеофіксації «Custody Records»

У Звенигородському райвідділі поліції презентували сучасну автоматизовану систему відеофіксації «Custody Records». Ця система контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності відповідає європейським стандартам.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Презентацію провели заступник начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України Володимир Захаренко, начальник поліції Черкаської області Олег Гудима, керівники районного відділу поліції, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

«Це другий територіальний підрозділ на території Черкаської області, де почала працювати система «Custody Records». Надалі ми плануємо впроваджувати її в інших підрозділах, що буде запорукою ефективної роботи поліції, а також співпраці з громадянами й забезпечення їх права на захист», — зазначив Олег Гудима.

Для належної роботи інформаційної системи у відділі поліції переоблаштовано внутрішній простір: всі приміщення та коридори оснащені відеокамерами відповідно до вимог міжнародних стандартів з дотримання прав людини.

Учасникам заходу продемонстрували алгоритм роботи автоматизованої системи та її переваги. Також змоделювали різні ситуації, які можуть виникнути у підрозділі поліції, зокрема при затриманні особи, яка підозрюється у скоєнні правопорушення.

«Система «Custody Records» передбачає забезпечення та дотримання всіх прав затриманих осіб – це перше, що нам потрібно, тому що це безпекова складова громад. Вона дає безпеку і впевненість самому поліцейському, адже існують випадки звинувачення поліцейського в тому, що він не робив», — резюмував Володимир Захаренко.

Коментарі

Олександр :

Приємно вражений роботою працівників Звенигородського відділу поліції.Врівноважені,чемні молоді люди.Нещодавно,прийшлося викликати наряд поліції для надання допомоги жінці похилого віку.Вразило те як вони професійно її опитали,узнали її місце проживання, хоча вона дуже погано чує,і мені цього зробити не вдалося.Потім доставили її до місця проживання.