Надточаївку очікують зміни

Йти у ногу з часом прагнуть не лише у великих містах, а й у найменших сільських населених пунктах таких, як, приміром, Надточаївка. Попри невелику кількість учнів у місцевому НВК, сільська рада разом із керівництвом навчального закладу вирішили оновити його матеріальну базу з метою впровадження новітніх ефективних методів освіти. Тож під час розподілу перехідних коштів з минулого року (близько 300 тис. грн), депутати планують виділити кошти на придбання нових спеціальних парт для школярів, а також сучасних меблевих куточків для дошкільнят.  

Сільський голова Надточаївки Микола Шевченко, ділиться й іншими планами на рік.

— Бюджет села на поточний рік складає 1 млн. 200 тис. грн. Серед основних планів — заміна трьох дверей у приміщенні ФАПу та придбання ноутбуку, який необхідний у зв’язку з впровадженням реформи медицини. Також новий ноутбук отримає і сільський будинок культури. Торік для місцевих артистів за рахунок сільського бюджету придбано нові сценічні костюми, — розповідає він.

Та найбільші сили, як запевняє сільський голова, будуть спрямовані на ремонт доріг у селі. Так, на ділянці по вулиці Шевченка вже розпочато ямковий ремонт, а вулицю Завгородніх вже незабаром планують прогрейдерувати.