Нагороди у «Спорті проти війни»

Другий Всеукраїнський турнір з боксу серед дітей та молоді під гаслом «Спорт проти війни» проходив минулими вихідними у Ватутіному.

Учасники змагань представляли  14 команд різних областей України, а це 168 юних боксерів. Серед них — 12 вихованців Матусівської ДЮСШ.

Переможцями цього турніру в своїх вагових категоріях стали Артем Крижній, Владислав Дробіт, Олександр Кошовий. Чотири других місця в своїх вагових категоріях зайняли Святослав Шевченко, Євген Васільченко, Богдан Пахолко, Євген Коровін. Третє місце в своїх вагових категоріях посіли Олександр Ветушко і Ростислав Муравйов. У загальному підсумку вихованці привезли додому дев’ять нагород. Готував команду тренер-викладач відділення боксу Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко.

Щиро дякуємо за неодноразову фінансову підтримку батькам та приваьним підприємцям Анатолію Носуличу, Ігорю Кукурузі, Владиславу Плахотнюку, Сергію Данілову, Олександру Олексюку.