З фестивалю у Болгарії ART SUMMERS FEST-2017 «Еліт» привіз нові перемоги!

   Золоті чемпіони ART DANCE-2017 — уже відомий у нашому регіоні танцювальний колектив «Еліт» — щойно повернувся із десятиденної поїздки у Болгарію.

У танцювальному таборі на березі Чорного моря наші 15 танцюристів різних вікових категорій разом зі своїм тренером Лесею Осадчук проходили школу навчання танцю у відомих хореографів, відпочивали на морі  і брали участь у  конкурсах.

   Як розповіла «Шполяночці+» Леся Осадчук, у танцювальному таборі перебувало багато українських колективів, в тім числі кілька із Черкащини,    працювало високоповажне журі: Влад Яма, Богдан Урхов, Катерина Білявська та Марія Коростильова.

   Майже щодня для дітей проводилися майстер-класи. Щовечора з керівниками  колективів відбувалися зустрічі, на яких підбивалися підсумки проведених тренувань, вказувалися слабкі сторони, над якими варто попрацювати та відзначалися позитивні моменти роботи.

   До речі,  як зазначила Леся Анатоліївна, Влад Яма відзначив старшу учасницю «Еліту» Сніжану Фарштейн, для якої  може відкритися чудове хореографічне майбутнє.  А для самого хореографа «Еліту» у новому ракурсі відкрився талант юної Ані Пацелі із с. Мар’янівка.

   На конкурсі «елітівці» представляли танцювальні композиції у різних стилях. Перемогу вони здобули з танцювальними номерами  «Молитва за Україну» і «Пам’ять ветеранам». Друге місце посіли з номером «На одному диханні» та третє — із танцем «Сучасна лялька», який представляли наймолодші учасники.

   —Ця поїздка до Болгарії подарувала усім дітям чудовий відпочинок на березі моря, безліч позитивних емоцій, допомогла пізнати багато нового, вдосконалити свою майстерність, ще раз повірити в свої сили та талант і знайти багато друзів, — зазначила хореограф Леся Осадчук.