Найкращі вітання з нагоди Дня медичного працівника

Минулої п’ятниці в кіноконцертній залі «Космос» на урочистості з нагоди Дня медичного працівника зібралися працівники охо­рони здоров’я всього району.

Перед початком свят­кових заходів присутні вшанували пам’ять працівників медичної галузі, які пішли із життя впродовж цього року.
На святі медиків райо­ну привітали представники влади ― заступники голо­ви райдержадміністрації Ольга Шпиця та районної ради Олександр Павлов, керуюча справами викон­кому міської ради Марина Кулішова. Кращі працівники охорони здоров’я отримали почесні грамоти та подяки районної державної адміністрації, районної та міської рад.

Представник Групи компаній «ЛНЗ» Сергій Струк, вітаючи медиків району з їх професійним святом, вручив Шполянській центральній районній лікарні імені братів Коломійченків та Центру первинної медикосанітарної допомоги районної ради подарунки ― плазменні телевізори.

Керівники цих медичних установ Василь Уманець та Наталія Качан від значили грамотами та подяками кращих своїх працівників. Головні медичні сестри Тетяна Микитенко та Ірина Сімашко в урочистій обстановці провели традиційний обряд посвячення у медики молоді, яка вирішила присвятити своє трудове життя медицині і відтепер працює в лікарняних установах району.

Цього дня в номінації «Подія року» відзнакою Федерації профспілок України за підсумками конкурсу «Кращий колективний договір у сфері охорони здоров’я», що тривав впродовж 2013— 2014 років, нагороджено головного лікаря Шполянськлої ЦРЛ Василя Уманця, дипломом ― голову профспілкової організації цієї установи Сергія Сидоренка, а орденом «За видатні заслуги в боротьбі з онкологічними захворюваннями» ― районного онколога Галину Жук.

Працівники культури району зробили ме­дикам свій подарунок ― чудовий концерт, який став окрасою всього заходу і додав гар­ного настрою.

Лариса БАЧИНСЬКА. Фото Віктора КРАВЧЕНКА.