Найнаселеніша вулиця Карбишева та найвіддаленіший провулок Забережний вже повністю заасфальтовані

Вулиця Карбишева та провулок Забережний належать до найвіддаленіших у Шполі мікрорайонів. Між тим, на Карбишева проживає чимало молодих сімей із дітками. Їм, як і жителям вулиці та провулку Забережного, раніше важко було діставатися на роботу, до школи та садочка у непогоду. Тепер ці проблеми вирішені.

У першому півріччі минулого року була заасфальтована перша ділянка цієї вулиці, яка мала ґрунтове покриття. Тоді з міського бюджету витратили близько 1,5 мільйона гривень, капітально відремонтувавши 3 тис. 414 кв.м дорожнього полотна.

А минулого тижня завершили й асфальтування другої черги. Ремонтники встелили 1 767 кв.м дороги, на що із міського бюджету виділено 1 млн грн.

Тому, що вулицю таки доасфальтували, сприяв депутат міськради Михайло Богач, який відповідає за цей виборчий округ.

— Вулиця в тому місці раніше хоча й була асфальтованою, проте старе покриття зносилось, утворились широкі і глибокі ями. Я особисто перевіряв якість проведення капітального ремонту і тепер із впевненістю можу сказати, що люди там їздитимуть по нормальній дорозі, — каже депутат.

Дочекались новенького асфальтного покриття й жителі провулку Забережний. Цей провулок також знаходиться у віддаленому від центру міста мікрорайоні, але досить густозаселений. Тамтешні жителі постійно нарікали на жахливу дорогу, адже дістатись до школи чи роботи в негоду було надто складно.

Капітально відремонтувати провулок вдалося за кошти міського бюджету. Якість виконання робіт разом із міським головою Сергієм Кравченком, депутатом обласної ради Анатолієм Ткаченком та головою вуличного комітету Миколою Торбою перевірив депутат міської ради ОТГ по відповідному виборчому округу Дмитро Тищенко. Саме він відстояв побажання своїх виборців щодо асфальтування вулиці Забережної, а тепер - і провулку.

— Роботою дорожників я задоволений, адже тепер жителям цього мікрорайону буде комфортно добиратися на роботу, — каже депутат. — Зручно буде приїздити до джерела, що тут знаходиться, і всім містянам.