Напередодні Нового року у Шполянській бібліотеці відбулася година спілкування (ФОТО)

"На порозі Новий рік" - під такою назвою в міській бібліотеці КЗ "Центр культури та дозвілля" 29 січня відбулася година спілкування. Працівники закладу розповіли присутнім про традиції святкування в Україні та у світі.

Про це повідомляють на офіційній сторінці закладу у соціальній мережі, пише "Шполяночка+".

Цікаво було дізнатися про походження місяців, днів тижнів, про народні звичаї і традиції, релігійні свята за новим релігійним календарем, а головне - згадали як у мирі і злагоді жити з навколишнім світом. Гості закладу слухали розповідь та переглянули книжкову виставку «На порозі Новий рік!», організовану у відділі обслуговування. На виставці представлені книги О. Воропая «Звичаї нашого народу», «Традиції і свята українського народу», «Українці, Свята. Традиції. Звичаї.», «Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник», В.Скуратівського «Дідух. Свята українського народу», «Український рік. Розповіді.», «Дванадцять місяців: народний календар», В.Скуратівський «Місяцелік: український народний календар» та ін.
На закінчення заходу бібліотекарі привітали присутніх з прийдешнім Новим роком, який ми вже вдруге відзначаємо в умовах повномасштабного вторгнення.