Інша назва та новий тренер: у ФК «Шпола» — зміни

У 2017 році було створено новий футбольний клуб «Шпола», який дебютував у першості Черкаської області і на своєму рахунку мав кілька перемог. Цього року команда також виступатиме у першості області з футболу та розіграші кубка області. Але вже під новою назвою — «ЛНЗ-Лебедин- 2». Про зміни, які відбулися у клубі — у розмові з керівником футбольної команди Юрієм Плосконосом.

— Юрію Миколайовичу, розпочинається новий футбольний сезон. У клубі, який було створено у місті минулого року і який носив назву ФК «Шпола», відбулися зміни. Новою є лише назва, чи й склад команди?

— Керівництво клубу, як і минулого року, налаштоване формувати команду переважно з місцевих футболістів, жителів міста та сіл Шполянського району. Практично всі гравці, які грали за ФК «Шпола» у 2017 році, залишилися у команді. Більше того, нинішнього сезону до них приєдналися ще декілька молодих шполянських спортсменів.

Разом із тим, у команді є зміни. З метою підвищення ефективності підготовки місцевих футболістів, як дорослих, так і юнаків та дітей, керівництво ФК «Шпола» та ФК «ЛНЗ-Лебедин» прийняли рішення про об’єднання своїх зусиль. Тому у 2018 році наша команда виступатиме у обласних змаганнях під назвою «ЛНЗ-Лебедин-2».

— Чим мотивоване таке об’єднання і які результати очікуватимете від нього?

— Ми вважаємо, що це дозволить підвищити мотивацію гравців команди щодо покращення спортивної майстерності, адже вже протягом поточного року вони можуть випробувати себе у грі більш високого рівня, у складі першої команди «ЛНЗ-Лебедин», а також покращити матеріально-технічні умови для проведення тренувального процесу та футбольних матчів.

У команді тепер новий тренер. Її очолив один із кращих на сьогодні гравців черкаського футболу — Віталій Грицай.

— Футбольна команда вже готова до нового футбольного сезону?

— Із середини березня команда розпочала підготовку до змагань 2018 року. На початку тренувальну роботу дещо ускладнили погодні умови — холодний і сніжний березень не дозволяв проводити повноцінне тренування.

Але за сприяння підприємця Сергія Мальчика, який надав можливість команді тренуватися у спортивному комплексі «Спорт+», цю проблему вдалося вирішити. Також тренування проводилися і на засніженому полі стадіону новоствореного комунального закладу «Шпола Арена» (колишній стадіон «Колос»).

Та найбільше посприяло підготовці нашої команди до організаційних змагань саме об’єднання в структуру ФК «ЛНЗ-Лебедин». Завдяки цьому ми змогли провести декілька ігор на полі зі штучним покриттям у с. Білозір’я з серйозним суперником у рамках міжобласного футбольного турніру пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Першина замість першої команди «ЛНЗ-Лебедин», яка зосередила свою підготовку до матчів кубка України серед аматорів.

Так, у матчі з командою «Зоря» с. Білозір’я ми перемогли з рахунком 3:1, з «Олімпіком» із Кам’янки була зафіксована нічия 1:1, поступилися чорнобаївському «Колосу» 2:4, і в заключному матчі цього турніру здолали «Златокрай 2017» із Золотоніського району — 6:1.

А вже цієї суботи 14 квітня наша команда проведе свій перший офіційний матч на кубок області з «Колосом» із с. Вільшани. Гра проводитиметься на полі «Шпола Арена». Сподіваємося на підтримку наших уболівальників.

— Які завдання ставите перед командою нинішнього футбольного сезону?

— Хочу насамперед зазначити, що участь нашого футбольного колективу у змаганнях 2018 року стала можливою завдяки підтримці міської ради, кількох підприємств та підприємців району — «LNZ Group», ТОВ «ВІВА КАПІТАЛ», ТОВ «Маяк-Агро», філії «Шполянський райавтодор», ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», п/п Сергія Мальчика.

Сподіваюсь, що упродовж сезону до підтримки команди долучаться й інші. А перед тренерами та гравцями команди «ЛНЗ-Лебедин-2» нинішнього сезону стоїть завдання вийти на рівень майстерності команд Вищої ліги черкаського футболу, демонструвати цікаву, атакуючу гру у кожному матчі.

                                                                Спілкувалася Лариса БАЧИНСЬКА