НАШ ДРУЖЕ, ТИ З НАМИ!

6 січня 2015 року перестало битися полум’яне серце ветерана праці, шанованого громадського діяча Шполянщини, активіста Народної ради Шполянського району, голови Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації

Володимира Тимофійовича ДЕМЧЕНКА.

Сонце на безхмарному небі його осявало своїм промінням в останні дні буття на Землі. Повний місяць дивився у вікно і заспокоював втихаючий розум та серце. Вони, ніби як ми зараз, дякували за добро, яке він творив з ентузіазмом, сповнений енергії, яку ніколи не економив. Горів і трудився, де б доля не пропонувала. До останньої хвилини переймався суспільно-значимими справами з переконаності, що багато робить той, хто служить громаді, а не лише задля власних потреб. Тоді плідно живеш на цьому світі. Змарнований час ніколи не вернеться.

Володимир Тимофійович, де б не працював, — ставився до своїх обов’язків відповідально, був творчою ініціативною людиною: і на цукровому заводі, і в редакції «Шполянських вістей», і в Сигнаївському КХП, і в податковій інспекції. Його пам’ятають учні Шполянської школи №2, коли він організував там шкільний гурток фотосправи. Йому вдячні бухгалтери, економісти приватних підприємств різних форм власності за його корисні і змістовні семінари щодо вивчення українського законодавства та нових змін у ньому, допомагав всім йти в ногу з часом. Його цінували і завжди пам’ятатимуть його однопартійці з районного осередку політичної партії «Громадянська позиція» та однойменного громадського руху, а також місцевого шахового клубу, створеного за його ініціативою.

Справді, великий той, хто в своїх очах не вивищується. Володимир Демченко здобув свій авторитет завдяки своїй дієвості, самостійності, самоорганізації, ініціативності. Він утверджував ідеї, в які вірив і боровся з неподобствами, відгукувався на будь-які звертання до нього. Останні мрії, котрі зігрівали його серце були пов’язані з реалізацією ідей Революції Гідності, активним учасником якої він був. Володимир Тимофійович невтомно відстоював права громадян, боровся за неухильне виконання українського законодавства. Боровся і за своє життя до останньої миті як незламний і безстрашний боєць. Розуміючи, що на все є воля Божа, він до останнього ділився порадами, настановами та всім заповітним зі своїми побратимами. Пам’ять про нього у наших серцях буде незгасимою! Спочивай з миром, дорогий друже, нехай Господь дарує тобі Царство Небесне і життя вічне!

У вічній скорботі Станіслав МАЗУРИК, Наталія СТОРЧАК, Петро КОМАР, Олена ЧУМАЧЕНКО, Сергій МОШЕНСЬКИЙ, Микола ПАПУШНЯК, Ігор ЗАЧЕПА, Сергій КЕПША, Сергій ОСАУЛА, Антоніна МАГУРА, Станіслав БОЙКО, Сергій КОВАЛЬ, Олексій ПІРОГОВ, Степан МОСКАЛИК, Олександр РОГОЗІНСЬКИЙ, Тетяна ІЛЬЧЕНКО, Василь ФУРКАЛО, Анатолій КОЗЛЕНКО, Віктор СЛЮСАР, В’ячеслав КИШІНЬКО, Олександр ПРИСЯЖНЕНКО, Валентина ДЕМЧЕНКО (с. Васильків), голова Черкаської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» С.В.САВІСЬКО, директор шахового клубу «Дебют» (м. Шпола) Ю.В.ПОЛІЩУК та інші.

ТИ З НАМИ
Наш друже, в борні за свободу та чесність ти з нами.
У наших серцях будеш завжди допоки живі.
Нехай же живе, вмерти встигне! —
прохали, благали...
Не сталось... Біль втрати пече обпікає до сліз.
Багато вже встиг ти і прагнув вершити чимало.
Вкраїну таку будував, яку виплекав з мрій.
З тобою ми сіяли, будем за тебе теж сіять
І мир, і добро на милій Вкраїнській землі.
Наш ворог повік плюндрувати її не посміє.
Будь певен, доб’ємсь — лихоліттям всім наперекір!