Наша поліція нас… не береже

     Наприкінці квітня до редакції «Шполяночка+» звернувся житель Шполи, пенсіонер Василь Цвіркун з вражаючою історією, яка трапилася у його житті.

    Нагадаємо, у №17 від 27 квітня 2017 року на шпальтах газети вийшов матеріал «У Шполі розстрілюють кіз та давлять курей», в якому йшлося про випадок, від якого стає моторошно.

Адже, 25 березня, козенята Василя Цвіркуна були розстріляні  з пістолету тодішнім кандидатом у депутати від БПП «Солідарності» до Шполянської ОТГ Сергієм Бабенком просто серед білого дня.

    Виявляється, подібне вже траплялося й у минулому році. Тоді постраждали не лише кози, а й кури літнього чоловіка. Свою поведінку пан Бабенко мотивує тим, що, буцімто, кури і козенята сусіда його лякають.

    Потерпілий пенсіонер, як і належить, звернувся по захист до Шполянського відділення Смілянського відділу поліції.  Та всі сподівання і віра у стражів правопорядку розвіяла банальна відписка правоохоронців. (Фотокопію листа, підписаного начальником Шполянського ВП ГУНП В.О. Кутовим додаємо, - ред.)

   - Скажіть, будь ласка, а чи є можливість у такому випадку поскаржитися? Куди і кому? Отримавши цю ганебну відписку від головного поліціянта нашого району, просто бере розпач. Виходить, моя заява про те, що пан Бабенко зі зброї стріляв по моїй худобі, розглянулася як якесь собі звернення. Наші правоохоронці нічого кримінального не бачать у його діях. Отже, кожному можна братися за зброю і вирішувати свої конфлікти! За це немає ніякого покарання в нашій державі? Або є, тільки місцева поліція відмовляється по закону розслідувати факт правопорушення. А тим часом на мого сина, який заступився за мене і висловив обурення панові Бабенку, подано в суд. По нас стріляли, нас і судять, виходить. Можна дякувати нашим поліціянтам за такий «захист прав»! – обурюється Василь Цвіркун.

     Невже й насправді в нашій країні панує повна анархія і свавілля? І хто може захистити літнього чоловіка і його родину від неправомірних дій сусіда? Сподіваємося, що ці питання не залишаться риторичними.

Марія ПАСТУШЕНКО