Назустріч молоді: депутати виділили 1,5 млн на нове міні-футбольне поле в Шполі

На цьому місці буде створено міні-футбольне поле

Футбол на Шполянщині можна по праву вважати одним з найулюбленіших видів спорту. З м’ячем «ганяють» як професійні футболісти, так і аматори. А на штучному футбольному майданчику стадіону навіть створюються черги на футбольні турніри. Тож, не дивно, що з утворенням об’єднаної територіальної громади у пріоритеті влади стало активне вирішення проблеми доступності занять масовим спортом для населення. Для цього міські депутати на чолі з головою ОТГ реалізовуватимуть ще один новий проєкт – будівництво сучасного міні-футбольного поля.

В адміністративному центрі  Шполянської міської громади побудують нове міні-футбольне поле біля НВК № 3-гімназія. Будівництво вестимуть за рахунок коштів міського бюджету, які виділили на позачерговій сесії міської ради.  Вартість будівництва спортивного об’єкта складатиме майже 1,5 мільйона гривень.

– Я сам люблю спорт, щодня приходжу займатися на стадіон, тож бачу, скільки дітей, молоді, людей різного віку займаються футболом, – зазначає депутат міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Вадим Логвінов, один з ініціаторів нового проєкту. – Сьогодні на штучному футбольному майданчику стадіону навіть створюється черга на футбольні турніри. Тож сьогодні виникла нагальна потреба побудувати для молоді ще один спортивний майданчик, який розширить можливості для тренувань молодого покоління. Я впевнений, що цей проєкт стане це одним поштовхом для впровадження здорового способу життя в громаді. Тож, я дякую колегам по фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які одноголосно підтримали це рішення.

Чому вибрано саме це місце біля міської школи №3-гімназії?  Бо це найкраща локація для дітей, які живуть на вул. Гончара, у центрі міста, в районі цукрового заводу та залізничного вокзалу, розповідає голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.

– На території міської гімназії існує старе футбольне поле, де щодня збираються  пограти у футбол юні футболісти – туди зручно сходитись або з’їжджатись всім спортсменам, як шполянам, так і жителям громади та сусідніх сіл, – каже Сергій Володимирович. – Сам з дитинства захоплююсь футболом. Відтоді, як хобі, не полишав цей вид спорту, і зараз граю у складі футбольної команди с. Скотареве. Тому добре розумію, як мріяли про якісне і сучасне поле всі спортсмени і шанувальники футболу нашої громади! Нарешті, мрія багатьох, в тому числі і моя, незабаром здійсниться. 

Наразі Шполянська міська рада вже оголосила тендер на будівництво міні-футбольного поля із штучним покриттям. Процедура тендеру триватиме протягом місячного терміну. Міні-футбольне поле матиме розміри 20 на 40 метрів та буде вкрите штучною травою. Розраховане на гру 5 на 5 гравців.

Міська влада сподівається втілити плани в життя вже нинішнього року, тож  незабаром  на цьому полі молодь проведе свій перший футбольний турнір.