Не хочу їхати за кордон, адже Україна для мене найкраща, я вірю в її майбутнє!

ПРЕДСТАВЛЯЄМО КАНДИДАТІВ

Юрій Вікторович ГОЛУБ, лікар-хірург Шполянської центральної районної лікарні, учасник АТО — кандидат у депутати Шполянської міської ради, виборчий округ №8 (вул. Корольова, Комарова, Ломоносова, Дімітрова, Боженка, пров. Мар’янівський).

Молодий лікар, який щойно розпочав свою професійну кар’єру, не може стояти осторонь суспільного життя свого району. І хоча народився він на Смілянщині, родове коріння його пов’язане із Надточаївкою, де він провів своє дитинство у бабусі. Тож Шполянщина для нього — рідний край. Закінчивши Київський національний медичний університет та інтернатуру, Юрій Вікторович був направлений на роботу у хірургічне відділення Шполянської центральної лікарні. Ось уже п’ять років, як він став жителем Шполи, тут і одружився зі шполянкою-колегою — лікарем-офтальмологом Віолетою Олегівною. Сьогодні у житті молодого подружжя проходить особливий час — Юрій вже вісім місяців мобілізований до лав ЗСУ. Як старший ординатор медичного відділення медичної роти 58-ої мотопіхотної бригади рятує життя пораненим бійцям з передової лінії оборони.

— Я вірю, що Україні вдасться позбавитися негативних реалій, я не хочу виїжджати закордон і десь шукати кращого місця для життя. Мій патріотизм є непохитним, іншого виходу, аніж повна перемога незалежної України, не припускаю.

У міській раді Юрій Голуб передусім приділятиме увагу питанням охорони здоров’я, а також готовий знаходити час і сили для вирішення інших питань в житті міста, які потребують ентузіазму небайдужих людей.