НЕ ЗАЛИШАЮТЬ СУПЕРНИКАМ ЖОДНОГО ШАНСУ

8 жовтня відбувся двадцять перший тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» на виїзді свою чергову гру проводив у Золотоноші з командою «Лідер». Гра відбувалася за дощової погоди, тож поле було доволі в’язким. Це заважало нашим футболістам, які переважали суперника за технічними показниками. У першому таймі «ЛНЗ-Лебедин» повністю володів ініціативою, створивши декілька зручних моментів для взяття воріт господарів. Лише на 35-ій хвилині Антон Вакуленко проштовхнув м’яч у ворота «Лідера».

У другій половині зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» посилює натиск на ворота суперника, але впевнено діє воротар господарів. Лише на 71-ій хвилині Вадим Гонщик ударом здалеку забиває другий гол — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».