Не зуміли втримати переможний рахунок

14 червня відбувся сьомий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» (с. Лебедин) свою зустріч проводив в м. Умань з командою «Уманьферммаш». Гра розпочалася в повільному темпі, суперники шукали вразливі місця в обороті. З двадцятої хвилини зустрічі гості перехоплюють ініціативу, але наші футболісти не використовують нагоди, щоб відкрити рахунок. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. друга половина зустрічі розпочалася атаками «ЛНЗ-Лебедин», господарі всією командою відійшли до своїх воріт, але нападники гостей не використовують слушні моменти. На 60-й хвилині матчу арбітр вилучає з поля нашого півзахисника, гості залишаються в меншості. Гра вирівнюється та «ЛНЗ-Лебедин» гостріше проводить свої атаки. На 70-й хвилині Артем Охременко виводить «ЛНЗ-Лебедин» вперед — рахунок 1:0 на користь шполян. Господарі атакують та наприкінці зустрічі зрівнюють рахунок — 1:1.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 21 черв-ня на районному стадіоні «Колос», суперник — ФК «Наша ряба» (м. Катеринопіль). Початок — о 16.00.