Небайдужі активісти упорядкували територію навколо нового пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні»

Декілька місяців тому депутати Шполянської міської ради виділили 40 тис. грн. на встановлення на площі ім. Героїв Майдану нового пам’ятного знаку Героям Небесної сотні. Про це мріяв світлої пам’яті міський голова Віктор Заскалета та особисто переймався майбутнім проектом.
Кошти нині вже майже освоїли, монумент виготовляє приватний підприємець Володимир Нанаєв. За попереднім задумом, пам’ятний знак матиме вигляд двох флагштоків зі дзвоном та пам’ятною стелою, поряд з якою стоятиме козацький хрест. Але небайдужим людям, котрі прийшли сюди поцікавитися ходом робіт, відразу спало на думку, що не гоже залишати в непридатному стані навколишню територію, де находитиметься святий знак. Так, активісти із місцевої районної організації партії «Солідарність» — приватні підприємці Максим Доценко, Володимир Пасєка, В’ячеслав Шейчук вирішили не шукати на цю справу ресурс, а власним коштом упорядкувати територію — прокласти тротуарні доріжки, встановити лави та ліхтарі. Активісти вдячні приватному підприємцю В’ячеславу Плахотнюку за надану значну знижку при закупівлі тротуарної плитки.
— Ніхто ж не прийде й за нас нічого не зробить у нашому домі, — каже ініціатор ідеї Максим Доценко. — Ось, наприклад, навпроти мого приватного магазину «Цукерня» знаходиться зупинка, яка має далеко не естетичний вигляд. Не чекаючи, коли на її ремонт виділяться кошти з місцевого бюджету, я вирішив сам її відремонтувати і цим принести користь всім жителям нашого міста. Якщо так чинитиме кожен — неважливо наскільки об’ємним буде цей особистий вклад, то так і незчуємось, як побудуємо громадянське суспільство і досягнемо європейського рівня життя.
У міській раді схвалюють такі громадські ініціативи небайдужих шполян та всіляко сприяють реалізації їхніх ідей на користь рідного міста.
Наталія СТОРЧАК
(фото автора).