Нечаєвці стали взірцем для всього району

Минулого тижня жителі села Нечаєве показали справжній приклад згуртованості на благо рідного села. 16 одноосібників — дрібних підприємців, які обробляють земельні паї у селі, — зорганізувалися і привезли власним коштом 8 машин жорстви, самі ж засипали нею всі ями і розрівняли на шляху, що веде до села від Шполи, та на Центральній вулиці.

— Якщо ми самі не подбаємо про своє село, то ніхто не буде перейматися ним, — каже один із ініціаторів толоки Сергій Дзюба. — Ми розуміємо, що самі маємо господарювати на своїй землі.

А на вихідних нечаєвських активістів зібрало в центрі села інше нагальне завдання — встановити новопридбане начиння дитячого спортмайданчика.

— Подбати про змістовне дозвілля сільських діток вирішено на сесії сільської ради, — розповів сільський голова Володимир Приходько. — Депутати проголосували за виділення близько 100 тис. грн для придбання нового сучасного дитячого спортмайданчика. А вже монтувати його вирішили власними силами місцевих небайдужих людей. У всій нашій спільній організації робіт — і в засипанні ям на дорогах, і у встановленні спортмайданчика нам постійно допомагає директор СТОВ «Іскра» Сергій Ніковський.

У пік робіт у Нечаєвому кореспонденту «Шполяночки+» вдалося на власні очі пересвідчитися, як тут кипить громадська робота, в якій особисто беруть участь і пересічні селяни, і сільський голова, і директор СТОВ «Іскра». Тож чи не брати за взірець такий позитивний досвід нечаєвців?

Наталія ДАВИДЕНКО