Непристойні жести і образливі слова: шоумен із Черкащини принижує свою наречену?

Ставлення телеведучого Володимира Остапчука до його дівчини Христини Горняк викликали жаркі суперечки в мережіПише "РБК-Україна".

Володимир Остапчук останнім часом на слуху. Популярний телеведучий не соромиться виносити своє особисте життя на публіку, ділячись найменшими його подробицями в Instagram.

Втім, Христина Горняк, якій ведучий шоу "Маска" на каналі "Україна" нещодавно зробив пропозицію руки і серця, ні в чому не поступається своєму майбутньому чоловікові. Дівчина активно розвиває свій блог, одним з головних героїв якого, зрозуміло, є сам Остапчук.

Але якщо раніше спільні сторіз і пости носили ідилічний характер, викликаючи у фанатів напади розчулення, то буквально днями пара змусила шанувальників засумніватися в порядності нареченого.

Так, в одній зі своїх історій Христина показала, як вони вирішують, чим будуть вечеряти. Дівчина, яка разом з коханим зараз перебуває на карантині, запропонувала корисний варіант: кашу з авокадо. Тоді як Володимир віддав перевагу не дуже здоровій їжі – піці. Наречені почали сперечатися, а після цього Горняк запропонувала шанувальникам проголосувати, хто ж переможе. Після того дівчина виклала нову історію зі своєю "поразкою".

Остапчук посперечався з нареченою

Треба відзначити, що цього разу Володимир не був дуже ніжний з Христиною. Він наполягав на своєму виборі і в розмові дозволив собі показати нареченій непристойний жест. Незважаючи на те, що сама Горняк відреагувала на нього сміхом, шанувальникам здалося, що це тривожні дзвіночки. Вони заходилися писати Христині численні повідомлення:

- Це неповажний гумор. Можна і ду*у жартома перед особою всунути...

- Це неповага до жінки, навіть якщо це жарт (поганий жарт)

- Це негарно у відношенню вас, дуже негарно...

Вибачте, але якщо ви зараз будете дозволяти такі жести, образливі слова на кшталт "дури", ви і не помітите, як він сяде на шийку і звісить ніжки...

У відповідь на бурхливі послання від своїх фоловерів Христина записала звернення, в якому закликала всіх бути простішими і вміти посміятися. А також запостила тих коментаторів, яким жарт здався цілком смішним.

Судячи з усього, з відносинами Христини і Володимира - все ок. І це добре.