Нещодавно на сесіях прийнято районний та міський бюджети-2015

23 січня 2015 року відбулася тридцять восьма позачергова сесія Шполянської районної ради, під час якого депутати прийняли районний бюджет-2015 (очікуються доходи в сумі 165911,4 тис.грн.), підтримали звернення депутатів районної ради до Президента України, прем'єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо не підтримання зниження соціальних стандартів для працівників освіти, а також звернення до Черкаської облдержадміністрації та обласної ради щодо виді-лення коштів з обласного бюджету для участі у співфінансуванні будівництва очисних споруд для Шполянської центральної районної лікарні — суспільно-значимого об’єкту громади району. Також затверджено програму економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2015 рік. Програму поводження з твердими побутовими відходами в районі на 2015—2019 роки, програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг на 2015—2018 роки та розглянуто ряд інших питань.

У переддень на сесії Шполянської міської ради був прийнятий і міський бюджет-2015 (очікуються доходи в сумі 12,384 млн. грн.). Вирішено довивчити справляння податку з нерухомості юридичних осіб, а також надання пільг по сплаті земельного податку бюджетним установам. Також затверджено програму соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік та програму соціального захисту населення на 2015—2016 роки. Слід зазначити, що сума витрат міського бюджету на соціальне забезпечення збільшена вдвічі — до 70 тис. грн., з метою надання матеріальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, які проживають у місті Шпола. Залишилось невирішеним питання про те, яким чином відшкодувати кошти за різницю в тарифах підприємству «Комунальник-сервіс».

Наступні сесії районної та міської рад відбудуться у лютому, під час яких розподілятимуться кошти по залишках минулого року.
ДЖЕРЕЛO: shpola.gov.ua