Невже смерті молодих героїв не сколихнули ваші серця?

Normal
0

false
false
false

RU
X-NONE
X-NONE

Минає третій місяць, як Небесна Сотня полетіла у вирій на крилах ангелів. У серці кожного з нас закарбувались ці події назавжди. Хоч я ще зовсім юна, але у своєму віці я зрозуміла дуже багато. Тільки ми самі зможемо змінити своє життя, тільки власними зусиллями ми можемо змінити майбутнє кожного з нас, і ми повинні брати приклад з усіх тих, хто поліг у боях за наше майбутнє. Я неодноразово наголошувала від імені всієї молоді міста, що ми не повинні залишатися  осторонь  подій.  Я дуже вдячна, що  саме у нашому місті Шпола є площа імені Героїв Майдану. І я закликаю всіх жителів міста підтримати ідею щодо зміни назви вулиці Леніна на вулицю Небесної Сотні.

Так, всі дорослі  люди відразу дивляться на цю ідею з матеріальної точки зору, але навіщо? Навіщо ви все переводите в матеріальні цінності? Невже смерті цих молодих людей не сколихнули ваші серця? Невже вони не заслужили право на  вшанування? Я думаю, що 200 грн. це ніщо порівнянно зі смертю наших героїв людей, які боролись за наше, за Ваше світле, справедливе майбутнє. Витратіть хоч трішки вашого вільного часу та коштів, не поскупіться, адже саме цими діями ми зможемо вшанувати їх пам’ять, зробити так, щоб наші діти та внуки знали про великий  подвиг цих героїв. Хіба ваше серце не болить, хіба не болячи дивитись на матерів загиблих? Воно рветься на шматочки, в душі все перевертається, адже на місці тих людей могли бути і ваші рідні та близькі. Я закликаю всіх жителів вулиці Леніна, звернути увагу на цю ідею та підтримати її. Адже так і спати буде спокійніше, коли ти знаєш, що твоє одне добре діло принесе користь усьому місту, а то й країні.

Люди, не будьте байдужими до чужого горя! Я надіюсь, що мої слова не пусті, і ви все ж таки задумаєтесь та зробите правильний вибір, а ми, молодь, будемо з гордістю пишатися нашими земляками! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

Вікторія БИРЮК, учениця 11-го класу Шполянського НВК№3-гімназія