Нічия і розгромна перемога: «ЛНЗ» розпочав виступи на Меморіалі Макарова

ФК «ЛНЗ» бере участь у щорічному турнірі – «Меморіал Макарова», який стартував наприкінці січня. Лебединці відіграли дві зустрічі, здобувши розгромну перемогу над «Софією» з Борщагівки та втримавши нічию з житомирським «Поліссям».

Протягом матчу з «Поліссям» обидва колективи протягом матчу «в’язали» гру через короткий середній пас. Перший голу було реалізовано на 28 хвилині: Пучковський не замкнув у падінні подачу з лівого флангу, Сторчоус вдарив у голкіпера, а Норенков на добиванні реалізував шанс – 0:1. Однак за 10 хвилин форвард «Полісся» обіграв нашого захисника і пробив над Ярошевичем – 1:1.

У другому таймі Юрій Бакалов не став повністю змінювати склад, а провів ротацію лише у двох позиціях. Далі він аж до фінального свистка точково підсилював гру.

Після перерви у ЛНЗ моментів побільшало: Котляр, Шаповал, Пучковський, Замуренко – ґрунтовні шанси на вихід уперед по рахунку, однак фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

Наступного дня лебединці вийшли проти «Софії» з Софіївської Борщагівки в Бузовій.

Порівняно зі стартовим поєдинком, цей був напрочуд вдалий. Хороша погода, злагоджена гра і багато голів. Уже в першому таймі «ЛНЗ» чотири рази вразив ворота «Софії», яка не могла нормально вийти зі своєї половини. Кос двічі забив і асистував Сторчоусу, Пиріг зарядив «пушку» на добиванні, а Замуренко реалізував вихід сам на сам – 5:0.

«Софія» зрозуміла все з перших хвилин, тому її поодинокі удари протягом матчу – лише епізоди для статистики.

По перерві на полі почали з’являтись свіжі футболісти. Один із ніх – Норенков. Саме він встановив остаточний рахунок у матчі 6:0.