Німеччина готує постачання бронежилетів і медичного обладнання Україні – ЗМІ

У ФРН готують постачання в Україну бронежилетів і медичного обладнання, повідомляють німецькі ЗМІ. Вони посилаються на відповідну заяву канцлера Ангели Меркель і засідання фракції християнських демократів.

Німеччина готує постачання в Україну медичного обладнання, польових госпіталів і бронежилетів. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель, передає агентство dpa з посиланням на учасників засідання фракції ХДС/ХСС у Бундестазі. При цьому Меркель пообіцяла "особисто" подбати про це постачання. Відповідну інформацію, спершу поширену виданням Nordwest-Zeitung, було підтверджено агентству dpa у коаліційних колах у вівторок, 2 вересня.

За даними учасників засідання, Ангела Меркель повідомила про такі наміри ще у понеділок на надзвичайному засіданні фракції християнських демократів, що відбулося з нагоди урядової заяви стосовно експорту зброї до Іраку. Раніше на постачанні в Україну наполягав депутат від ХДС Карл-Георг Велльманн.

Україна вже кілька місяців очікує 20 тисяч бронежилетів з Німеччини, які замовило Міністерство оборони України. Але ФРН досі не надало експортного дозволу для цієї продукції.

Німеччина та Євросоюз, крім того, відмовляються допомагати Україні поставками зброї, попри відповідні запити українського МЗС.

Джерело: Українська служба DW