ШПОЛЯНИ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКА АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА СХОДІ ВІКТОРА САВЧУКА З ОДУЖАННЯМ

Минулого вівторка на центральній площі міста — площі Героїв Майда­ну — шполяни привітали шполянина, учасника антитерористичної операції на сході України Віктора Савчука, який повернувся додому після тяжкого по­раненння. Він тривалий час лікувався в Німеччині і проходив реабілітацію в Київському військовому шпиталі.

На площі героя зустріли друзі, рідні та близькі, бойові побратими. Директор районного будинку культури Анатолій Берестецький вру­чив Віктору Савчуку десять тисяч гривень, які артисти зібрали під час благодійних концертів на Шполянщині  та за її межами.

Сільський голова Тов­мача Сергій Коваль також вручив йому грошову допо­могу, яку зібрали мешканці села під час благодійного аукціону, проведеного під час святкування Дня села.

Вручені кошти і бойо­вому побратимові Віктора Савчука Геннадію Малише­ву з Умані на обладнання спеціального автомобіля для пораненого, який ма­тиме спеціальний номер з позивним Віктора Савчука.

Привітати захисника Вітчизни вийшов і міський голова Віктор Заскалета, який побажав йому якнайшвидшого та якнайповнішого одужання.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.