Нові навіси-«козирки» для Мар’янівської школи

З часу, відколи у Мар’янівської школи з’явилися соціальні партнери — ГК «ЛНЗ», які постійно опікуються сільським навчальним закладом, більшість його матеріально-технічних проблем вирішуються оперативно.

Так, за фінансової підтримки соцпартнерів на вікна підвального приміщення школи були встановлені «козирки»-навіси, які під час дощів та снігопадів убезпечать підтікання води та талого снігу у підвал навчального закладу.

— ГК «ЛНЗ» виділила кошти, на які ми придбали матеріали, щоб зробити ці навіси. Наша школа їх потребувала, адже приміщення знаходилось у жахливому стані. Наші працівники школи уже самостійно їх зробили та встановили, — каже директор Мар’янівського НВК Володимир Боримський.

Завдяки фінансовій підтримці представників ГК «ЛНЗ» у Мар’янівській школі було придбано насосну станцію, утеплено та перекрито дах котельні, проведені ремонтні роботи, покращено вигляд фасаду школи. Для дошкільної групи закуплено іграшки, канцелярське приладдя, постільну білизну. Соцпартнери подарували школі ноутбук, нові стільці. А на новорічні свята діти цього навчального закладу отримують від соцпартнерів новорічні солодощі.