Нові зручності для місцевих базарників

   Цього тижня по вулиці Златопільській, що у селі Кримки Шполянської міської ОТГ, облаштували нове місце, де селяни зможуть продавати власну продукцію.

Про таку зручність для тамтешніх жителів потурбувався депутат міської ради  від ВО «Черкащани» Володимир Перегон.

   Через Кримки проходить шлях, що сполучає Черкаську та Кіровоградську області. Містяни, аби отримати додатковий заробіток, часто продають продукцію, яку виростили у власному домогосподарстві, на узбіччі цієї дороги. Та місце для торгівлі не надто було облаштоване зручностями. 

    — Люди раніше продавали домашні фрукти чи овочі неподалік зупинки. Адже там є лавка, на якій можна присісти і чекати проїжджого покупця, — розповідає місцева жителька Катерина. — Та до обіду спека збільшувалась і односельці змушені були розходитись або лишати чергового. Міський депутат по Кримківському виборчому округу Володимир Перегон, врахувавши думку простих селян, ініціював перенести невеличкий ринок по інший бік шляху та облаштувати його всім необхідним.

    Відтепер кримківці торгуватимуть в прохолодній місцині з новим прилавком для продовольчих товарів і лавою для відпочинку.

   — Звісно, всі хто виходить продавати домашню городину, — переважно пенсіонери, тому витримати хоча б годину під палючим сонцем зможе не кожен, — зазначає Володимир Перегон. — Завдяки деревам, які ростуть у встановленому під ринок місці, селяни протягом всього дня базаруватимуть з комфортом у холодку.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ