Новий газон на футбольному полі районного стадіону ― цілком реально…

Нині футбол у нашому районі один із найбільш популярних видів спорту. З відкриттям футбольного сезону щосуботи та щонеділі на районний стадіон «Колос» приходить багато прихильників районних команд, щоб насолодитися грою своїх улюбленців. Тут тренуються, проводять турніри й дитячі команди. Нашому стадіону вже 50 років, та з дня його заснування тут жодного разу не проводилось реконструкцій.
Взятися за таку справу вирішили члени ВО «Черкащани». На минулому тижні на їх запрошення прибув представник столичної компанії «Ландшафтні технології», в якої вже є досвід з облаштування стадіонів у м. Черкасах, Дніпродзержинську, інших великих спортивних арен України, який провів експертизу футбольного поля.
Директор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко та директор ТОВ «ЛНЗ», президент футбольного клубу «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Полтавець разом із фахівцем компанії «Ландшафтні технології» Дмитром Броварським обговорили різні варіанти реконструкції поля і облаштування на ньому натурального газону.
Така реконструкція передбачає залучення техніки для грейдерування, завезення спеціального ґрунту, облаштування системи поливу газону. Звичайно, сума яку потрібно буде вкласти в ці роботи, сягає близько 1 млн. грн. Та ВО «Черкащани» готові вкласти її для створення належних умов та розвитку.

Лариса БАЧИНСЬКА
(фото автора).

 

Питання реконструкції стадіону узгоджено з районним керівництвом та працівниками спортивної галузі

Детальніше про юридичний аспект питання розглянуто наступного дня в Шполянській райдержадміністрації. Керівник району Володимир Потапенко провів нараду з представниками галузі спорту району та керівниками відповідальних структурних підрозділів щодо погодження доволі немалої інвестиції з боку ПАТ «ЛНЗ» у реконструкцію стадіону. Присутні на нараді представники Групи компаній «ЛНЗ» — директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій Ткаченко та директор ТОВ «ЛНЗ» Андрій Полтавець, який разом з тим є президентом футбольного клубу «ЛНЗ-Лебедин», розповіли присутнім про свої наміри вкласти у реконструкцію стадіону «Колос» близько 1 млн. грн.. з метою приведення його стану до відповідних стандартів. Тут проводитимуться різного рівня ігрові турніри. А для цього потрібно підготувати необхідну документацію, над чим мають попрацювати у районній раді та відділі освіти райдержадміністрації. Поки документи приводитимуть у відповідність, найближчими тижнями за позитивного вирішенння цього питання розпочнуться підготовчі роботи. Тренування вихованців спортивних шкіл та дорослих спортсменів проводитимуться на запасному полі, а також розглядається можливість для цих цілей привести до належного стану футбольне поле в районі колишнього цукрозаводу.
Наталія СТОРЧАК.