ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Майно Шполянського ВУЖКГ продали за безцінь
30 липня 2015 року слідчим відділом районного відділу УМВС України в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за фактом відчуження (реалізації) майнового комплексу Шполянського ВУЖКГ за заниженою вартістю, в результаті чого завдано істотної шкоди інтересам громади м. Шпола.

В ході проведення досудового розслідування буде перевірено законність та надана оцінка діям як організації, яка проводила торги, арбітражному керуючому, так і службовим особам Шполянської міської ради.

Процесуальне керівництво у зазначеному провадженні здійснюється прокуратурою Шполянського району.

Відібрано землю у підприємця, який не сплачував за неї орендну плату

Прокуратурою району вжито заходів представницького характеру, унаслідок чого в комунальну власність повернуто земельну ділянку площею 0,06 га вартістю 37 тис. грн.

Так, з метою захисту державних інтересів, прокуратурою району до Господарського суду внесено позовну заяву про визнання договору оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,06 га недійсним та повернення вищевказаної земельної ділянки Шполянській міській раді.

Встановлено, що рішенням сесії Шполянської міської ради приватному підприємцю надано в оренду земельну ділянку по вул. Пролетарській. Проте, за період 2014 року орендар орендної плати за користування земельною ділянкою не сплачував, в результаті чого міський бюджет недоотримав значної суми коштів.

Рішенням господарського суду Черкаської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

Нині рішення суду виконано і земельну ділянку повернуто у власність Шполянської міської ради.

Сергій КРАВЧЕНКО, прокурор Шполянського району.