Новини футболу

ЮНІ ЛЕБЕДИНСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ПЕРЕМОГЛИ ЧЕРКАЩАН
- 16 жовтня відбувся черговий тур чемпіонату області з футболу серед команд ДЮФЛ. Юнаки «ЛНЗ-Лебедин» 2002—2003 р.н. перемогли команду «Дніпро-80» (м. Черкаси) з рахунком 3:2.

В ОСТАННЬОМУ ПОЄДИНКУ ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАПАДНИК МАКСИМ КРЕТОВ ВІДЗНАЧИВСЯ ХЕТ-ТРИКОМ
- 18 жовтня відбувся 20-ий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. Свій черговий поєдинок команда «ЛНЗ-Лебедин» провела на міському стадіоні «Колос» з монастирищенським «Авангардом». Гра розпочалася з атак господарів майданчика, гості зробили ставку на контратаку. На 21-ій хвилині з поля був вилучений гравець «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Колодяжний — команда залишилася в меншості. Перший тайм завершився з рахунком 0:0 — обидві команди не використали свої можливості для взяття воріт.

Друга половина матчу розпочалася з масованих атак господарів і невдовзі Максим Кретов відкриває рахунок. Через декілька хвилин Дмитро Кучер ударом здалеку подвоює рахунок. Проходить ще декілька хвилин і Артем Охременко доводить рахунок зустрічі до 3:0. Гості в одній з контратак відквитали один м’яч — 3:1.

Лебединські футболісти продовжують атакувати і Максим Кретов знову забиває (4:1), а через декілька хвилин записує на свій рахунок хет-трик — 5:1. Наприкінці зустрічі Олександр Раковський встановлює остаточний рахунок зустрічі — 6:1.
Наступну гру команда «ЛНЗ-Лебедин» проведе 1 листопада на виїзді в м. Кам’янка з командою «Олімп».

Василь ШЕВЦОВ м. Шпол